APOSTOŁ – księga liturgiczna zawierająca fragmenty Nowego Testamentu, Rosja, XVIII/XIX w.

1,150.00

37 x 23 cm, 318 str; oprawa w skórze

Księga prawosławna w języku cerkiewno-słowiańskim drukowana cyrylicą