Wyświetlanie 166–180 z 466 wyników
PLAKIETA FIRMY CHLEBNIKOW, Rosja, Moskwa, 1910
1,180.00 złPLAKIETA, 80 LAT OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W CIECHANOWIE, 1962
354.00 złPLAKIETA, 80 LAT OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W CIECHANOWIE, 1962
Mosiądz, srebrzenie; 10 x 7 cm
TŁOK PIECZĘTNY 3. DYWIZJI SS „ Totenkopf”, Niemcy 1939-45
1,770.00 złTŁOK PIECZĘTNY 3. DYWIZJI SS „ Totenkopf”, Niemcy 1939-45
Drewno, mosiądz, ołów, wys. 12 cm, pole śr. 4 cm
ORZEŁ Z MEDALIONEM, Polska, pocz. XX w.
236.00 złSZKATUŁKA, Rosja, przed 1953
2,360.00 złSZKATUŁKA Z PARĄ W STROJACH LUDOWYCH, Rosja, XIX / XX w.
1,416.00 złSZKATUŁKA Z PARĄ W STROJACH LUDOWYCH, Rosja, XIX / XX w.
Papier mâché , laka, farby olejne, złocenie; 5,5 x 15 x 9,5 cm
KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI, Polska, XIX w.
236.00 złFAJKA, XIX w.
354.00 złKOMPLET DO PALENIA W STYLU ART DECO, Polska, 1924
2,950.00 złKOMPLET DO PALENIA W STYLU ART DECO, Polska, 1924
Stal, mosiądz, miedź, z wykorzystaniem pocisków artyleryjskich, wys. 10, śr. 20,5 cm
SUSZKA W STYLU ART DECO, ok. 1930
740.99 złSUSZKA W STYLU ART DECO, ok. 1930
Biały metal niklowany, drewno, płótno; 7 x 14,5 x 6,5 cm
PRZYCISK DO PAPIERU Z JASZCZURKĄ, pocz. XX w.
354.00 złPATERKA W FORMIE LIŚCIA DĘBU Z PISKLAKIEM, pocz. XX w.
354.00 złMOŹDZIERZ, XVIII / XIX w.
354.00 złTŁOK PIECZĘTNY GUSTAWA TYSOWSKIEGO
236.00 złTŁOK PIECZĘTNY KOMBATANCKI, Oddział Armii Krajowej Francja 1939 1945
354.00 złTŁOK PIECZĘTNY KOMBATANCKI, Oddział Armii Krajowej Francja 1939 1945
Oddział Armii Krajowej Francja 1939 1945