SZKATUŁKA Z PARĄ W STROJACH LUDOWYCH, Rosja, XIX / XX w.

1,416.00

Papier mâché , laka, farby olejne, złocenie; 5,5 x 15 x 9,5 cm

Stan: ubytki na dwóch rogach pokrywki