2,360.00 zł
Papier maché, laka; 85 x 22,5 x 13 cm
Na wieczku ręcznie malowana barwna scena z pędzącą trojką, sygnowana: Ceгoвa P.
Stan zachowania: ubytki na krawędziach
Na wewnętrznej stronie wieczka napisana cyrylicą po rosyjsku w Moskwie w 1953 r. dedykacja dla Kazimierza Dejmka: od sekcji teatralnej Wszechzwiązkowego Towarzystwa Więzi z Zagranicą na pamiątkę wieczoru poświęconego literaturze polskiej.
Pochodzenie: Z kolekcji Kazimierza Dejmka.