Wyświetlanie 241–255 z 257 wyników
WAZA Z WOJOWNIKAMI, Chiny, XVII/XVIII w.
9,200.00 złWAZA Z WOJOWNIKAMI, Chiny, XVII/XVIII w.
Na dnie namalowany kobaltem okrąg.
Stan zachowania: wlew naprawiany.
WAZON ZE SCENĄ FIGURALNĄ: PIĘĆ KOBIET W OGRODZIE, Chiny, k. XIX w.
2,875.00 złWAZON ZE SCENĄ FIGURALNĄ: PIĘĆ KOBIET W OGRODZIE, Chiny, k. XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, wys. 42 cm, podstawka drewniana
FAJKA DO PALENIA OPIUM, Chiny, pocz XX w.
1,150.00 złFAJKA DO PALENIA OPIUM, Chiny, pocz XX w.
Mosiądz, wys. 27 cm
Dekoracja ryta, napisy ideogramami chińskimi
Brak ustnika
WAZA Z NAKRYWĄ, Japonia, typ imari, manufaktura Arita, kon. XVII – pocz. XVIII w.
18,000.00 złWAZA Z NAKRYWĄ, Japonia, typ imari, manufaktura Arita, kon. XVII – pocz. XVIII w.
Porcelana, szkliwo białe, malowane podszkliwnie kobaltem, naszkliwnie czerwienią żelazową, czernią i złotem; wwys. 50 cm, średnica wylewu 14 cm
WAZA W STYLU JAPOŃSKIM, Europa, pocz. XX w.
690.00 złWAZA W STYLU JAPOŃSKIM, Europa, pocz. XX w.
Sygnowany naśladownictwem ideogramów japońskich
PIESEK FOU, Chiny, XIX w.
4,600.00 złValerien REGNARD
690.00 złValerien REGNARD
POSĄG ARTEMIDY W EFEZIE
Miedzioryt, papier; 503 x 328 mm (arkusz), 403 x 247 mm (odcisk płyty)
AMULET EPIGRAFICZNY, Bliski Wschód, XIX w.
1,150.00 złAMULET EPIGRAFICZNY, Bliski Wschód, XIX w.
Srebro, resztki złocenia, pergamin, szkło, śr. 4, 8 cm, szer.0,8 cm
Na pergaminie złocenia, napisy w języku arabskim duktem naschi – czarnym tuszem cytaty z Koranu, czerwonym prośba do Boga o ochronę
KADZIELNICA, Azja Środkowa, XIX w.
575.00 złSZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.
1,150.00 złSZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.
Srebro, próba 400; waga 456 g; 8 x 16 x 8 cm
ŁYŻKA, Chiny (?), XIX/XX w.
287.00 złŁYŻKA, Chiny (?), XIX/XX w.
Srebro, waga 48 g, dł. 17 cm
Puncowanie: ideogramy chińskie i numer 95
DZBANEK DO HERBATY, Chiny, Kanton, XIX/XX w.
517.00 złDZBANEK DO HERBATY, Chiny, Kanton, XIX/XX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15, śr. 12,5 cm
Uchwyt z miedzianego drutu oplecionego sznurkiem
ZBROJA JAPOŃSKA NOWOŻYTNA (TOSEI GUSOKU
60,000.00 złZBROJA JAPOŃSKA NOWOŻYTNA (TOSEI GUSOKU
Z HEŁMEM SUJI KABUTO, Japonia, późny okres Edo (koń. XVIII / I poł. XIX w).
Flakonik do perfum
287.00 złKAŁAMARZ PODRÓŻNY, Bliski Wschód (Iran?), XIX w.
920.00 zł