Wyświetlanie 226–240 z 257 wyników
CACHE-POT, Chiny, Kanton, XIX w.
2,875.00 złCACHE-POT, Chiny, Kanton, XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, wys. 15,5 , śr. 23,5 cm
Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.
TALERZ Z DEKORACJĄ IMARI, Chiny, XIX w.
920.00 złTALERZ Z DEKORACJĄ IMARI, Chiny, XIX w.
Porcelana, kobalt podszkliwny, czerwona farba naszkliwna, złocenia, śr. 19,5 cm
TACKA I SZEŚC KIELISZKÓW, Wietnam, 2 poł. XX w.
862.00 złTACKA I SZEŚC KIELISZKÓW, Wietnam, 2 poł. XX w.
Srebro, próba 900, waga całkowita 283 g, tacka 112g, kieliszki 171 g; tacka 20,5 x 14,5 cm, kieliszki wys. 4,5 cm
Puncowanie: VIETNAM | 0,900 | DAI-CAM
POPIELNICZKA, Wietnam, 2 poł. XX w.
57.00 złPOPIELNICZKA, Wietnam, 2 poł. XX w.
Metal srebrzony, waga 101 g, wys.5, śr. 8 cm
Puncowanie: VIET-NAM | V H
CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.
977.00 złKONEW, Mongolia, XIX w.
747.00 złKONEW, Mongolia, XIX w.
Miedź, mosiądz; wys. 31,5, śr. podstawy 12 cm
Uchwyt na zawiasach, brak pokrywki
WAZA Z POKRYWKĄ, Chiny, Szanghaj, XIX w.
977.00 złWAZA Z POKRYWKĄ, Chiny, Szanghaj, XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia – sceny figuralne i kwiaty, mosiądz; wys.14, śr. 21 cm
Stan zachowania: pęknięta pokrywka
CZARKA Z NIEBIESKĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.
402.00 złCZARKA Z CZERWONĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.
402.00 złPATERA Z MOTYWEM MOTYLI, Japonia, pocz. XX w.
920.00 złPATERA Z MOTYWEM MOTYLI, Japonia, pocz. XX w.
Emalia na miedzi, wys. 13, śr. 19,5 cm
Stan zachowania: odpryski emalii
WAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFICZNĄ, Chiny, pocz. XX w.
1,416.00 złWAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFICZNĄ, Chiny, pocz. XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 51,5 cm
WAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFIĄ, Chiny, 1 poł. XX w.
1,416.00 złWAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFIĄ, Chiny, 1 poł. XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 49 cm, śr. wylewu 20 cm
BUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.
590.00 złBUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 13 cm
BUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.
826.00 złBUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 14 cm<
KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930
7,080.00 zł