Wyświetlanie 211–225 z 257 wyników
PAS KARMAPATI, Indie, XX w.
517.00 złNASZYJNIK, Indie, XX w.
115.00 złNASZYJNIK, Indie, XX w.
172.00 złNASZYJNIK, Indie, XX w.
575.00 złDZBAN, Mongolia, XIX/XX w.
944.00 złDZBAN, Mongolia, XIX/XX w.
Miedź, mosiądz, inkrustacje kamieniami półszlachetnymi, wys.34 cm
NASZYJNIK, Indie, XX w.
690.00 złKARMAPATI – PAS KOBIECY, Indie, XIX/XX w.
1,150.00 złSKRZYNKA, Chiny, XIX w.
920.00 złSKRZYNKA, Chiny, XIX w.
Drewno czernione, inkrustacje masą perłowa, okucia mosiężne (wtórne); 7 x 24 x 24 cm
TABAKIERA Z MEDALIONAMI, Chiny, pocz. XX w.
460.00 złTABAKIERA Z MEDALIONAMI, Chiny, pocz. XX w.
Mosiądz, drewno (wnętrze), brąz, miedź, emalia (medaliony), 42 x 83 x 60 mm
KUMGAN, Azja Centralna, XIX w.
1,150.00 złKUMGAN, Azja Centralna, XIX w.
Miedź, mosiądz, wys.42 cm
Pokrywka na zawiasie, powierzchnia pokryta rytą arabeską
INDOPERSKA LAMPKA OLIWNA, XVIII/XIX w.
1,035.00 złBUTELECZKA NA SAKE, Japonia, Satsuma, XIX/XX w.
920.00 złBUTELECZKA NA SAKE, Japonia, Satsuma, XIX/XX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 12,5 cm
Sygnowana ideogramami japońskimi
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
KUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.
920.00 złKUMGAN, Afganistan, XIX/XX w.
920.00 złWAZA W STYLU KANGXI, dekorowana kwitnącymi gałązkami śliwy, Chiny, XIX w.
2,185.00 złWAZA W STYLU KANGXI, dekorowana kwitnącymi gałązkami śliwy, Chiny, XIX w.
Porcelana, kobalt podszkliwny wys. 15,5, śr. 20 cm
Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.