Wyświetlanie 106–120 z 367 wyników
IKONA, ŚW. JAN EWANGELISTA, Rosja, 2 poł. XIX w.
944.00 złIKONA ŚWIĘCI SAMON, ABIB i AWIW, Rosja, 2 poł. XIX w.
1,770.00 złIKONA, PATRONI MOSKWY, Rosja, 2 poł. XIX w.
708.00 złBÓG OJCIEC, 2 poł. XIX w.
708.00 złANIOŁ, Rosja, 2 poł. XIX w.
590.00 złIKONA, ŚW. TYCHON KAŁUSKI, Rosja, XIX/XX w.
472.00 złIKONA, ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, po 1870
944.00 złIKONA, ŚWIĘCI EFREM I JEGO UCZEŃ, Rosja, k. XIX w.
944.00 złIKONA, ŚWIĘCI GRZEGORZ Z NAZJANU, BAZYLI WIELKI, JAN CHRYZOSTOM, Rosja, Moskwa, Iwan Filipowicz Tarabrow, 1893-1913
30,680.00 złIKONA, ŚWIĘCI GRZEGORZ Z NAZJANU, BAZYLI WIELKI, JAN CHRYZOSTOM, Rosja, Moskwa, Iwan Filipowicz Tarabrow, 1893-1913
Tempera, złocenie, deska; basma srebrna, repusowana, filigran, złocona, emalia malarska; 36,5 x 31 cm
IKONA, ŚWIĘTY PATRIARCHA HERMOGEN, Rosja, XIX w.
708.00 złIKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, Moskwa, 1885
20,400.00 złIKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w.
944.00 złIKONA PODRÓŻNA, ŚW. JAN EWANGELISTA, Rosja, XVIII w.
2,124.00 złIKONA PODRÓŻNA, ŚW. MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, XIX w.
1,180.00 złIKONA PODRÓŻNA, Rosja, XVIII w.
708.00 zł