366. IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, Moskwa, 1885

17,000.00

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg, okład srebrny, złocony, emalia komórkowa; 36 x 31,5 cm

Puncowanie: ГГ – cecha złotnika; B.C. / 1885; 84; św. Jerzy

Po bokach Anioł Stróż i święta Raisa

Cena wywoławcza 17000

Estymacja 25000 – 30000