IKONA, ŚWIĘCI GRZEGORZ Z NAZJANU, BAZYLI WIELKI, JAN CHRYZOSTOM, Rosja, Moskwa, Iwan Filipowicz Tarabrow, 1893-1913

30,680.00

Tempera, złocenie, deska; basma srebrna, repusowana, filigran, złocona, emalia malarska; 36,5 x 31 cm

Puncowanie na każdej z czterech stron basmy: И.Т; 84