Wyświetlanie 316–324 z 324 wyników
246C. KRZESŁO BAROKOWE, Polska, XVII/XVIII w.
6,000.00 zł246C. KRZESŁO BAROKOWE, Polska, XVII/XVIII w.
Dębina, rzeźbione, siedzisko wyścielane (wtórnie); 113 x 50 x 46 cm
Napis piórem na łączynie: ZBIORY POREMBALSKICH
Pochodzenie zbiory Porembalskich
Rzadkość na rynku, szczególnie w tak dobrym stanie.
035. Isaac de MOUCHERON
60,000.00 zł246A. STÓŁ W TYPIE LUDWIK FILIP, 2 poł. XIX w.
2,850.00 zł246A. STÓŁ W TYPIE LUDWIK FILIP, 2 poł. XIX w.
Masyw mahoń, fornir mahoń; 74 x 95 x 60 cm
146. Jarek LUSTYCH
1,500.00 zł147. Jarek LUSTYCH
1,500.00 zł319. Clara Wilhelmine OENICKE
1,250.00 zł246B. BIURKO W FORMIE NERKI, dwudziestolecie międzywojenne
1,500.00 zł246B. BIURKO W FORMIE NERKI, dwudziestolecie międzywojenne
Konstrukcja – sosna, fornir – dębina, okucia mosiężne; 80 x 177 x 93 cm
Stan zachowania: ślady używania.
291B. BANKIETKA, Europa, pocz. XX w.
1,000.00 zł106. Kazimierz POCHWALSKI
25,000.00 zł