319. Clara Wilhelmine OENICKE

1,250.00

PORTRET KOBIETY W BIAŁYM CZEPCU, 1847

Olej, płótno; 54 x 54 cm

Na odwrocie napis: Clara Oenicke | pinx: 1847.

Cena wywoławcza 1250

Estymacja 2000 – 2500

Clara Wilhelmine OENICKE
1818 Berlin – 1899 Berlin
Uczennica Karla Begasa i Eduarda Magnusa. Tworzyła sceny historyczne, religijne i portrety.