600.00 zł
WILLA U PODNÓŻY KARKONOSZY, ok. 1945
Gwasz, papier; 24,5 x 35 cm
Sygnowany p.d.: W. Aulich
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000
Aukcja 215, 17.09.2022
Archiwum