004. Antoni WILIŃSKI

700.00

PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE, ok. 1930

Akwarela, papier; 19 x 25 cm

Sygnowany l.d.: A.Wiliński / Warszawa

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

Aukcja 215, 17.09.2022