700.00 zł
PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE, ok. 1930
Akwarela, papier; 19 x 25 cm
Sygnowany l.d.: A.Wiliński / Warszawa
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700
Aukcja 215, 17.09.2022
Archiwum