977.00 zł
FOKA, 1956 Gips patynowany; 14 x 15,5 x 8,5 cm Sygnowany: 28-IV-56/1 | W. KASPRYCKI
Wincenty KASPRZYCKI 1906 Żerewa -1966 Pruszków