Stylowe antyki mają swój urok. Mimo wieku, pięknie prezentują się w każdym wnętrzu, stając się jego elegancką, urzekającą ponadczasowym pięknem ozdobą. Jeśli marzą Ci się stare meble do Twojego domu, lub dysponujesz antykami, które już nie są Ci potrzebne – skontaktuj się z nami. Nasz dom aukcyjny prowadzi skup antyków oraz sprzedaż antyków, gwarantując profesjonalną obsługę obu stronom transakcji. Meble antyczne: kupno i sprzedaż
Polecane produkty
Wiele lat doświadczenia na rynku sprawia, że w naszej ofercie możesz znaleźć prawdziwe perełki – zarówno do salonu, sypialni, jak i eleganckiego gabinetu. Doskonała jakość, oryginalne wzornictwo i autentyczność potwierdzona przez ekspertów – to dlatego zaufało nam tak wielu kolekcjonerów. A jeśli sprzedajesz, możesz liczyć na bezpłatną wycenę przez profesjonalistę i zapłatę gotówką. Skontaktuj się, jeśli potrzebujesz więcej informacji bądź odwiedź naszą galerię na starym mieście w Warszawie.
Pchli targ to miejsce, gdzie z pewnością można znaleźć prawdziwe perełki – stare meble, a nawet oryginalne meble antyczne. Jeśli jednak zależy Ci na meblach o potwierdzonej autentyczności i wartości skorzystaj z oferty Domu Aukcyjnego Ostoya.
Od lat zajmujemy się kupnem i sprzedażą starych mebli. W ofercie posiadamy oryginalne meble antyczne z różnych epok, których autentyczność potwierdzają profesjonalne analizy oraz stare meble o bardzo bogatych walorach estetycznych. Bogata oferta oraz profesjonalna i fachowa obsługa sprawiają, iż z usług naszego domu aukcyjnego korzystają koneserzy i kolekcjonerzy nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.
Wyświetlanie 1–15 z 68 wyników
SEKRETERA, Europa Środkowa, ok. 1820
12,000.00 złGERYDON W FORMIE KOLUMNY, XIX / XX w.
1,800.00 złSZAFKA, pocz. XX w.
720.00 złSEKRETARZYK PODRÓŻNY – PULTYNEK, XIX / XX w.
2,280.00 złKOLUMNA, 2 poł. XIX w.
9,600.00 złSZAFKA Z HERBEM OSTOYA, Polska, k. XVIII w.
22,800.00 złSZAFKA Z HERBEM OSTOYA, Polska, k. XVIII w.
Masyw sosna, fornir orzech, intarsja, okucia mosiężne; 75 x 102 x 61 cm
Johannes GÖTZ
4,560.00 złKOLUMNA, XIX w.
3,000.00 złSTOLIK POMOCNICZY, XIX w.
2,950.00 złSTOLIK POMOCNICZY, XIX w.
Masyw sosna, fornir mahoń; intarsja: heban; 77,5 x 64,5 x 40 cm
LAMPA, ok. 1930
590.00 złKONSOLA Z ORŁEM, 2 poł. XIX w.
2,950.00 złKOMODA BAROKOWA, Polska, poł. XVIII w.
8,400.00 złSKRZYNIA POSAGOWA, Polska, 1795
8,400.00 złLAMPA PODŁOGOWA W STYLU ART DECO, ok. 1930
4,130.00 złKOMODA PÓŹNOBAROKOWA, Europa Środkowa, 3 ćw. XVIII w.
9,600.00 zł