SZAFKA Z HERBEM OSTOYA, Polska, k. XVIII w.

22,800.00

Masyw sosna, fornir orzech, intarsja, okucia mosiężne; 75 x 102 x 61 cm

Na blacie herb Ostoya w otoczeniu panopliów

Z dwiema półkami

Stan: przerobiona z komody, spękania drewna i forniru

Zapewne należała do oficera polskiego wojska.