CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Puliatkin, 1908-1917
Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 387 g; 7 x 13,5 x 9,5 cm

Na czterech kulistych nóżkach, prostopadłościenna z profilowanymi narożnikami, wieko na zawiasie z wyrytym kwiatem

Puncowanie: ВИП; w owalu Δ, głowa w kokoszniku, 84

Base price 4602,00 zł