ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA, Szwajcaria, poł. XX w.

2,950.00

Koperta złota, próba 585, śr. 34 mm

Sygnowany na tarczy Ω / Omega / Swiss Made

Stan: niesprawny