DWA WIDELCE DO RYB, Niemcy, po 1888

402.00

Trzonki srebrne, próba 800; zębiska metalowe, srebrzone, złocone, waga 88 g, dł. 20 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak nieczytelny