KOMPLET SZTUĆCÓW DO OWOCÓW, Niemcy, Hemer, Clarfeld & Springmeier, 1 poł. XX w.

345.00

Po 6 nożyków (16 cm) i widelczyków (14,5 cm), stal nierdzewna, masa perłowa
Puncowanie: sylwetka dwóch ludzi nad napisem NICHT ROSTEND