SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ, Polska, XX w.

1,000.00

Srebro, próba 3, waga 208 g, aksamit; wys. 8, śr. 9 cm
Puncowanie: B pod koroną; w woalu głowa w chuście z cyfrą 3