Prowadzimy stały skup dzieł sztuki i antyków.

Poniżej przedstawiamy listę przykładowych obiektów, które kupujemy "od ręki".

obrazy

sztukę dalekiego wschodu

srebra

złote i srebrne monety

brązy i rzeźby

polski design

militaria i białą broń

odznaczenia wojskowe

przedmioty historyczne

Gwarancja uczciwej ceny. Wypłata pieniędzy w dniu transakcji.
Po obejrzeniu oferty wycenimy ją, na podstawie notowań rynkowych podobnych obiektów.
Pieniądze otrzymasz w dniu sprzedaży, gotówką lub przelewem na podane konto bankowe.

 

Zgłoś obiekty do sprzedaży:

OSOBIŚCIE

Przywieź obiekt do naszego salonu aukcyjnego przy ul. Gen. J. Zajączka 8 w Warszawie.

 

PRZEZ INTERNET

Przyślij zdjęcie z wymiarami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W DOMU WŁAŚCICIELA

Umów się na wizytę, przyjedziemy do Ciebie! Zadzwoń pod numer 22 839 24 06 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

Skup obrazów

Skup: antyków, obrazów, staroci, platerów - Antyki są naszą pasją. Zajmujemy się nimi od lat, prowadząc skup obrazów i innych dzieł sztuki. Docieramy do prawdziwych perełek, pomagając odkryć wartość antyków także ich właścicielom. Jeśli dysponujesz starym obrazem, monetami, zegarem, porcelaną czy ceramiką, które są cenne i na których chcesz zarobić, nasz skup antyków czeka właśnie na Ciebie. Zgłoś się, by dowiedzieć, ile są warte i sprzedać je na korzystnych warunkach! Skup antyków w Warszawie Prowadzimy skup antyków o wysokiej wartości – rangi kolekcjonerskiej, pałacowej, a nawet muzealnej. Niezależnie od tego, czy dysponujesz cała kolekcją czy pojedynczym eksponatem, odwiedź nasz Dom Aukcyjny, by poznać jego wartość. Skup platerów oraz innych akcesoriów w naszej galerii to gwarancja, że uzyskasz uczciwą wycenę. Antyki skupujemy, zapewniając: - wycenę wykonywaną przez ekspertów – bezpłatnie - zapłatę za antyk gotówką – z zachowaniem minimum formalności, - możliwość przyjęcia dzieła na aukcję, - konkurencyjne warunki finansowe – otrzymasz zapłatę adekwatną do realnej wartości posiadanego antyku. Co skupujemy? Zakres skupowanych akcesoriów jest szeroki i obejmuje m.in.: - zegary i zegarki, - dzieła malarskie, - porcelanę i ceramikę, - meble sprzed lat, - platery. Wybierając nasz dom aukcyjny, stawiasz na ekspertów i pasjonatów antyków. Powierz swoje dzieła sztuki w nasze ręce. Zgłoś się, by poznać zasady funkcjonowania naszego skupu. Z chęcią udzielimy wszelkich informacji. Zapraszamy do współpracy!