Leon WYCZÓŁKOWSKI

ANEMONY, 1917

Papier naklejony na tekturę, akwarela na szkicu ołówkowym, 49 x 38 cm (w świetle starego passe- partout typu “wiedeńskiego”)
Sygnowana ołówkiem po prawej u dołu: LWyczoł…… | 1917. ; w