Henryk HAYDEN

PEJZAŻ ZIELONY Z SAMMERON, 1956

Olej, płótno;
54 x 73 cm
Sygnowany l.d.: Hayden | 56 Na odwrocie nalepka papierowa firmy transportowej: LEMOINE PERIGNON & Cie | EXPRESS TRANSPORT S. A. | 33, RUE DE CHABROL. PARIS-10E | TRANSPORT DE TABLEAUX ET STATUES | NUMERO | Expo | Bourges || AUTEUR: Hayden | TITRE Sammeron vert 1956 | 73 . 54 | REFERENCE I M -1396