Henryk HAYDEN

PRZED ZBIOREM ZBOŻA, 1953

Olej, płyta;
32 x 45 cm
Sygnowany l.d.: Hayden 53 Na odwrocie napis odręczny, częściowo nieczytelny: (…?)papier mara(…?) | et l`huile – huile sur papier | N(..?) s/(?) | 1953