Olej, płyta; 32 x 45 cm Sygnowany l.d.: Hayden 53 Na odwrocie napis odręczny, częściowo nieczytelny: ( ?)papier mara( ?) | et l`huile – huile sur papier | N(..?) s/(?) | 1953
Archiwum