Henryk HAYDEN

PEJZAŻ Z LA FERTÉ-SOUS-JOUARRE, 1966

Olej, płótno;
54 x 64,5 cm
Sygnowany l.d.: Hayden | 66
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności syna artysty, Pierre`a Celice`a.