Mojżesz KISLING

EWA

Litografia barwna, papier; 39 x 29 cm (arkusz), 35,5 x 21,5 cm (kompozycja)
Sygnowany z kamienia l.d.: Kisling
Ilustracja do: Jean Giono, Provence, Paris, 1954