315. WAZKA ZE SCENAMI DWORSKIMI, Japonia, Satsuma, Gyokuzan, 1 poł. XX w.

400.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 10 cm
Sygnowany złota farbą, ideogramami japońskimi
Stan: szczerbka
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600