309. DZBANEK DO HERBATY, Polska, Warszawa, Tomasz Klimaszewski, ok. 1840

2,500.00

Srebro, próba 12, wewnątrz złocone, waga 682 g, wys. 16,5 cm
Puncowanie: 12; T.Klima / szewski
Stan: wyłamany uchwyt, wgniecenia, naprawy na pokrywce, zarysowania
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3000 – 3500