270. STÓŁ EMPIROWY, ok. 1820

8,000.00

Dąb, mahoń, intarsje, inkrustacje – kość, okucia brąz, wys. 78, śr. 76 cm
Stan: spękania; ubytki intarsji i inkrustacji
Cena wywoławcza 8000
Estymacja 10000 – 12000