8,000.00 zł
Dąb, mahoń, intarsje, inkrustacje – kość, okucia brąz, wys. 78, śr. 76 cm Stan: spękania; ubytki intarsji i inkrustacji Cena wywoławcza 8000 Estymacja 10000 – 12000
Katalog Aukcyjny