TABAKIERKA SECESYJNA KAROLA ROBLA, Austria, Wiedeń, 1922-25

600.00

Srebro, próba 2, niello, złota aplikacja, wewnątrz złocona, waga cłk. 118,8 g; 85, x 9,5 cm
Puncowanie: K.V; głowa ptaka z cyfra 2 i literą W
Na wieczku monogram KR Karola Robla
Wewnątrz wyryta dedykacja: Na pamiątkę Swemu Wicedyrektorowi Inż. Karolowi Roblowi Wydział III. Lwów d. 4. kwietnia 1925