400.00 zł
Srebro, próba 13, czerpak wewnątrz złocony, waga 154,5 g, dł. 34,5 cm Puncowanie: BECK: 13 Cena wywoławcza 400 Estymacja 500 – 600
Katalog Aukcyjny