262. OŁÓWEK, k. XIX w.

300.00

Srebro, gilosz, żółta emalia, waga cłk. 21 g, dł. 68 mm
Punca nieczytelna
Stan: ubytek emalii
Cena wywoławcza 300
Estymacja 360 – 400