260. TACKA, Niemcy J.Dix, poł. XX w.

2,400.00

Srebro, próba 925, waga 607 g, 33,5 x 16,5 cm
Puncowanie: J.Dix / 10051 925, półksiężyc, korona
Cena wywoławcza 2400
Estymacja 2900 – 3000