220. CZERPACZEK, Niemcy, poł. XX w.

300.00

Srebro, próba 800,Waga 22,6 g, dł. 11 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800
Cena wywoławcza 300
Estymacja 360 – 400

Aukcja 231, 13 kwietnia 2024r.