216. CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Norblin, XIX / XX w.

500.00

Plater na mosiądzu; dł. 17 cm
Puncowanie: A; Norblin&Co Galw: Warszawa; 1652
Stan: uszkodzone mocowanie uchwytu
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700

Aukcja 231, 13 kwietnia 2024r.