133. Halina RUPP

150.00

MINIATURA, DAMA W LILIOWEJ SUKNI

Olej, płyta, śr. 8,5 cm
Sygnowana na odwrocie: wg nieznanego malarza mal Halina Rupp
Cena wywoławcza 150
Estymacja 250 – 300

Aukcja 231, 13.04.2024r.