129. Engelbert BYTOMSKI

700.00

PEJZAŻ JESIENNY, 1980

Olej, płótno; 50 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Bert 80 r; na odwrocie: Engelbert Bytomski / Bert 1980
Cena wywoławcza 500
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 231, 13.04.2024r.