400.00 zł
KAMIEŃ NA KAMIENIU, 1984
Akwaforta, akwatinta, czerwona akwarela, papier; 49,5 x 64,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Kamień na kamieniu” 15/50 Frączak‘84
Oprawiony
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600