400.00 zł
WILLA POD JEDLAMI, 1984
Akwarela, papier; 22 x 17 cm (owal w świetle p-p) Sygnowany p.d.: T. Soboda 84 Cena wywoławcza 400 Estymacja 500 – 600 ◙ droit de suite
Katalog Aukcyjny