559. SWOBODA

200.00

WILLA POD JEDLAMI, 1984

Akwarela, papier; 22 x 17 cm (owal w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: T. Soboda 84

Cena wywoławcza 200

Estymacja 500 – 600