8,000.00 zł
U WODOPOJU, k. XVIII w.
Olej, deska; 58 x 84 cm Na odwrocie dwie własnościowe pieczęcie lakowe z herbem Cena wywoławcza 8000 Estymacja 10000 – 12000
Katalog Aukcyjny