034. Naśladowca Nicolasa Berchema

8,000.00

U WODOPOJU, k. XVIII w.

Olej, deska; 58 x 84 cm
Na odwrocie dwie własnościowe pieczęcie lakowe z herbem
Cena wywoławcza 8000
Estymacja 10000 – 12000