2,000.00 zł
MIMOZY W WAZONIE, ok. 1930
Olej, tektura; 51 x 69 cm Sygnowany l.d.; C. Noakowski Cena wywoławcza 2000 Estymacja 2400 – 2500
Katalog Aukcyjny