029. Czesław NOAKOWSKI

2,000.00

MIMOZY W WAZONIE, ok. 1930

Olej, tektura; 51 x 69 cm
Sygnowany l.d.; C. Noakowski
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2400 – 2500