800.00 zł
OJCIEC ARTYSTY, 1929
Tusz, piórko, akwarela, papier; 20,5 x 14 cm
Sygnowany l.d.: Gustaw Rogalski; na odwrocie: Rogalski Senior / ojciec Gustawa / 1929 r.
Oprawiony
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200