275. KUFER, Francja, Louis Vuitton, po 1889

30,000.00

Drewno, stal, mosiądz, płótno, skóra; 57,5 x 84 x 52 cm, trzypoziomowa
Sygnowany na zamku, skórze, obiciu i nitach. Wewnątrz drukowana firmowa nalepka z nr 42026
Stan: przetarcia obicia, brak poprzeczki dolnego poziomu, stalowe okucia wtórnie czernione, brak pasa
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3600 – 4000