274. SZAFKA W STYLU CHINOISERIE, Francja, poł. XIX w.

3,000.00

Masyw sosna, świerk; okleina, czerniona, polichromia: reliefowe sceny w stylu chińskim; półkolista; 82 x 108 x 53 cm
Stan: ubytki forniru, malatury
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3600 – 4000