DZBANEK DO HERBATY, Austria, Wiedeń, k. XVIII w.

960.00

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 12,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: herb dzielony w pas; fioletową farbą naszkliwnie: A; CC; ryta: !
Stan: szczerbka na pokrywce