DZBANEK DO KAWY, Austria, Wiedeń, k. XVIII w.

720.00

Porcelana, farby naszkliwne (kwiaty), wys. 22,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: herb dzielony w pas / kropka; czerwoną farbą naszkliwnie: 87; ryta: T
Stan: pokrywka ze szczerbką