PIĘĆ FILIŻANEK, Saksonia, Miśnia, XIX / XX w.

1,500.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 6 – 6,5 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, Stan: cztery filiżanki z odpryskami