ZESTAW Z WZOREM CEBULOWYM, Saksonia, Miśnia, XIX / XX w.

600.00

Porcelana, kobalt podszkliwny; wskładzie:
1. Talerz głęboki, śr. 23,5 cm
Sygnowany skrzyżowane miecze z 4 szlifami; oa 22.., wyciskiem: 27; 8
Stan: szczerbka
2. Spodek, śr. 14,5 cm
Sygnowany skrzyżowane miecze z 4 szlifami; 1a 39; zielonym drukiem naszkliwnym: Germany
3. Mlecznik, wys. 12,5 cm
Sygnowany: krzyż / Meissen